info@deselektrik.com.tr

Tel: +90 212 210 54 55

Prysmian Kablo Fiyat Listesi

Kaliteli elektrik üretimi ve dağıtımı olarak tercih edilen Prysmian kabloları dünya genelinde bilinerek kullanılmaya devam etmektedir. Prysmian kablo fiyat listesi olarak bulunan tüm ürünler arasında da uygun tercih yapılması mümkündür. Bu nedenle müşteriler tarafından elde edilen kablo alışverişinde de uygun fiyat sunumu yapılmaktadır. Kablo sektöründe bulunduğu sürece Prysmian markası her geçen gün kendini geliştirmektedir. Bu durum tüm kablo çeşitlerinde de geçerli olarak bulunduğundan yenilenen kablo çeşitlerinde fiyat farklılıkları görülebilmektedir. Aynı işlem yıl içerisinde geçerli bulunan kablo çeşitlerine de sunulmaktadır. Böylece kullanım alanı ve içeriğine göre kaliteli elektrik üretimi ve dağıtımı yapan kablolarda fiyat farklılığı söz konusu olmaktadır.

Devamını oku: Prysmian Kablo Fiyat Listesi

Prysmian Bayileri

Giderek gelişen ve bu alanda yüksek ölçüde müşteri memnuniyeti sunan Prysmian bayileri dünya çapında yaklaşık olarak 40 ülkede bulunmaktadır.  Geniş kapsamlı olarak bulunan kablo çeşitliliği ve düzeni ile de müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Her geçen gelişen kablo çeşitlerinden olan Prysmian kablo markası her alanda farklı kablo kullanımı destekliyor. Bu bağlamda kablo çeşitleri alanına göre kullanıldığında daha etkili olarak enerji üretimi de gözlemlenmektedir. Her yıl gelişen ve yenilenen kablo çeşitleri dünyanın her yerinde kullanıma müsait olmaktadır. Özel kablo üretimi ve kablo çeşitleri ile de ülkemizde de Prysmian bayileri açılmaya devam etmektedir. Firma iletişimi öncelikle online olarak yapılır. Bunun ardından gerekli evraklar ve bilgiler ile bayi açılışı gerçekleşir. Son derece başarılı şekilde devam eden Prysmian kablo çeşitleri uygun fiyat ile de sektörde yer almaktadır.

Devamını oku: Prysmian Bayileri

Erse Bayileri

Erse bayileri günümüzde Türkiye’nin birçok yerinde satışa sunulan ve çok çeşitli alanlarda, farklı niteliğe sahip olan kabloların satışının yapılması faaliyetlerini yürütmektedir. Erse markası, kablo üretiminde bir firma olarak da bilinmekte olup ilk olarak 1996 yılında asıl olarak kurulmuştur. Ayrıca elektrik proje taahhüt firmaları ile birlikte çok çeşitli sanayi kuruluşları, aynı zamanda da petro kimya be gemi inşa sanayine yönelik ürünler üretmektedir. Bu ürünler zayıf akım, enstrüman ve gemi kabloları imalatı üzerinedir ve marka kısa sürede sektörün lideri konumunda yer almıştır. Şirketin ana merkezi de Perpa Ticaret merkezi içerisinde yer almaktadır. Günümüzde de bayilikleri ile birçok ilde satış gerçekleştirmektedir.

Devamını oku: Erse Bayileri

Erse Kablo

1996’dan beri tecrübe ve deneyimleri ile hizmet vermektedir. Kusursuz faaliyetleri ile zayıf akım kablo üreticisi olan erse kablo modern tesisleriyle İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Erse kablo fiyat listesi ile müşterilerinin gönlünü kazanmaktadır. Erse ürün gamının içeriğinde; koaksiyel, sinyal kontrol, yangına dayanıklı, haberleşme, veri iletişim, kumanda ile birlikte özel kablolar yer almaktadır. Yangına dayanıklı olan ervital ve firesafe kumanda kabloları, erflex lan kabloları, erline ile genişlemektedir.

Devamını oku: Erse Kablo
TALEP FORMU
SİZİ ARAYALIM
Talep Formu
Sizi Arayalım